Online Bilgi Yarışması Hadi


Hadi Turkcell sponsorluğunda, Türkiye’nin online olarak cep telefonu operatörü ayrımı yapmadan yarışabileceğiniz ilk ve tek bilgi yarışması. Bir süre önce başlayan yarışmaya ilgi her geçen gün artıyor ve aynı hızla kullanıcı sayısı ile dağıtılan ödül miktarı da yükseliyor.

Yarışma her akşam 20.30’da ve haftaiçi pazartesi hariç diğer günler 12.30’da uygulama üzerinden gerçekleştiriliyor. Toplam 12 adet soru soruluyor ve 3 seçenekten birini seçmeniz bekleniyor. Doğru seçeneği seçenler bir sonraki soruyu cevaplamaya hak kazanıyor. Eğer 12 soruyu da doğru cevaplarsanız, o yarışma için verilen ödülün kazananlar arasında paylaştırılması sonucu çıkan tutar hesabınıza aktarılıyor. Hesabınızdaki para 20TL’ye ulaşınca vereceğiniz IBAN numarasına transfer ediliyor. 

Yarışmamızda referansınız ile arkadaşınızı üye yaparsanız, size joker hakkı tanımlanıyor. Bu joker hakkı sayesinde 12. soru hariç diğer sorularda yanlış cevaplarsanız joker otomatik devreye giriyor ve bir sonraki soruyu cevaplandırma hakkına sahip oluyorsunuz. Bunun dışında yine Turkcell’in bir uygulaması olan “Bip” üzerinden “Hadi” kanalına abone olursanız, her hafta bir joker hakkı kazanıyorsunuz.

Yarışmaya katılmak ve uygulamayı indirmek için Turkcell abonesi olmanıza gerek yok. Aynı şekilde “Bip” uygulamasını kullanmanız için de bir engel yok. Hadi’nin instagram sayfasını da takip ederseniz, size o gün yapılacak yarışmada sorulacak 1 sorunun cevabını bulmak için ipucu veriyor. Eğer ipucuna bakarsanız 12 sorudan birini garantilemiş olursunuz.

Uygulama Apple kullanıcıları için Apple Store’dan, Android kullanıcıları için Google Play Store’dan ücretsiz indirilebilir. Kayıt olurken referans kısmına “jovial” yazarsanız bana da bir joker hakkı vermiş olursunuz. Siz de kendi kullanıcı adınızı arkadaşlarınıza vererek joker kazanabilirsiniz.

Bugün Zafer Bayramı dolayısıyla büyük ödül olarak 30.000TL verilecek, vakit kaybetmeden uygulamayı indirin, ipucuna bakın ve yarışmaya hazır olun. Hepinize yarışmada başarılar.

Hadi Yarışması internet sitesi https://www.hadilive.com/

Hadi Yarışması instagram adresi  https://www.instagram.com/hadioynalive/?hl=tr

Hadi Yarışması twitter adresi https://twitter.com/hadioyna


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.